خدمات انتقال ویب و دومین

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
خدمات انتقال ویب

خدمات انتقال ویب و دومین

انتقال دامنه های ملی و دامنه های بین المللی com / net / org / info / biz/ af

اگر دامنه خود را در شرکت دیگری ثبت کرده اید، اما دنبال انتقال آن هستید، ما کمک می کنیم. ما سرویس انتقال دامنه ارائه می دهیم که ممکن میشود به راحتی دامنه خود را به شرکت ما تغییر دهید. بدون اینکه نگران هرگونه مشکل ممنوعیت دامنه باشید. زمانی که دامنه خود را به شرکت ما منتقل کنید، یک تمدید یک ساله برای نام دامنه دریافت خواهید کرد. بنابراین برای مدتی دیگر نگران تمدید آن نخواهید بود.

ما مفتخریم که طیف وسیعی از خدمات انتقال وب سایت را به مشتریان خود ارائه می دهیم. کارشناسان ما بصورت 24 ساعته در دسترس هستند تا در انتقال وبسایت خود به سرورهای ما به شما کمک کنند. اطمینان حاصل کرده میتوانید که این روند تا حد امکان یکپارچه است. چه به دنبال انتقال یک وب سایت ساده یا

یک برنامه وب پیچیده تر باشید، ما می توانیم کمک کنیم.

 :سرویس انتقال دوم ما

ما یک سرویس انتقال دوم را نیز ارائه میدهیم که به شما امکان میدهد به نام دامنه دیگری تغییر دهید. این به ویژه اگر به دنبال تغییر نام تجاری خود یا تغییر نام دامنه مرتبط تر هستید، مفید است.

اگر نگران از دست دادن آدرس ایمیل رسمی خود در طول فرآیند انتقال هستید، نگران نباشید – ما همچنین یک سرویس انتقال ایمیل رسمی ارائه می دهیم. این بدان معنی است که شما هیچ یک از مکاتبات ایمیل مهم خود را در طول فرآیند انتقال دامنه از دست نخواهید داد.

ما متعهد به ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مشتریان خود هستیم. به همین دلیل است که ما طیف وسیعی از خدمات انتقال مختلف را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانید تا حد امکان یکپارچه به پلت فرم ما بروید.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات انتقال دامنه و وب ما هستید، یا اگر سؤال یا ابهامی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. شما می توانید از طریق شماره واتس اپ ما به شماره 0774291300 یا با شماره 0784291300 / 0744291300 تماس بگیرید.

ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما و کمک به شما در مورد خدمات انتقال ویب و دومین و تمام نیازهای انتقال دامنه هستیم!