وب سایت دیزایننگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
وب سایت دیزایننگ

وب سایت دیزایننگ

ام سافت تکنالوژی  یک شرکت طراحی وب سایت برتر در افغانستان با یک تیم طراحی برنده جوایز است که وب سایت های نوآورانه و موثر ایجاد می کند. علاوه بر این، تیم طراحی وب ما مجموعه ای از خدمات موثر را برای تسهیل رشد کسب و کار شما ایجاد کرده است. تیم توسعه وب ما به شما کمک می کند تا تصورات شما را به واقعیت تبدیل کنید. علاوه بر این، وب سایت خود را با بهترین فناوری های تعامل کاربر طراحی کنید.

ام سافت تکنالوژی طراحی و توسعه وب‌سایت‌هایی که برای دستگاه‌های تلفن همراه و رایانه لوحی بهینه‌سازی شده‌اند، جنبه مهمی از کاری است که در  انجام می‌دهیم. همچنین، تمام وب سایت های ما با استفاده از آخرین شیوه ها در طراحی واکنش گرا ایجاد شده اند. علاوه بر این، فن‌آوری طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا از شبکه‌های انعطاف‌پذیر، تصاویر انعطاف‌پذیر و پرسش‌های رسانه برای تنظیم محتوا و عناصر صفحه بر این اساس استفاده می‌کند. همچنین، بازدیدکنندگان می‌توانند از رایانه‌های رومیزی، تبلت‌ها یا گوشی‌های هوشمند مرور کنند و اندازه وب‌سایت به صورت پویا مطابق با صفحه نمایش دستگاه تغییر می‌کند.

ام سافت  دارای تخصص برجسته در طراحی وب سایت است. با تکنیک های پیچیده خود، می توانیم به طور حرفه ای پایگاه های داده را با منابع وب سایت ادغام کنیم. علاوه بر این، ما می توانیم به سرعت در عرض چند روز شما را به یک وب سایت بسیار شیک تبدیل کنیم.

ما بهترین شرکت طراحی وب سایت در افغانستان هستیم که در زمینه طراحی وب ریسپانسیو، توسعه وب، طراحی مجدد وب سایت، وب سایت تجارت الکترونیک و طراحی وب سایت SEO مطابق با نیاز مشتری با تجربه است.

 

 

در باره ام سافت تکنالوژی

M-SOFT Technologies یک شرکت توسعه نرم افزار است. ما در وزارت بازرگانی و صنایع و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شماره مجوز D-77781 به عنوان شرکار مشتری مدار ما تضمین می کند که ما به اهداف مشتری خود به روشی عملی و کارآمد دست یابیم.

 

For more information

more…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرای و دیزای

برای شما ارائه میکند.

بهترین و کاملتریمات طراحت در بخش طراحی ساین شرکحام سافت تکنالوژی خدت ثبت دومین و خدمات هاستینگ

▪ ویب سایت شخصی

▪ویب سایت تجارتی

▪ ویب سایت برای شفاخانه

▪ ویب سایت برای کلینیک

▪ویب سایت برای صرافی ها

▪ ویب سایت برای دانشگاها

▪ویب سایت برای کمپنی ها▪ ویب سایت برای شرکت های کارگو

جهت معلومات بیشتر به نمبر واتس اپ ما پیام بگذارید!

 

م سافت تکنالوژی یک شرکت طراحی وب سایت برتر در افغانستان ب

برای شما ارائه میکند.

▪ ویب سایت شخصی

▪ویب سایت تجارتی

▪ ویب سایت برای شفاخانه

 میکند.

▪ ویب سایت شخصی

▪ویب سایت تجارتی